10G SFP-van de de Kabel Enige Wijze van het Modules Actieve Koper Optische de Zendontvangerkabel

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: SOGOO
Certificering: CE, RoHS
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: 10~15 USD
Verpakking Details: 10pcs in 1 Antistatisch pakket, standaardverpakking
Levertijd: 7-10 werkdagen
Betalingscondities: T/T; Paypal; de Western Union
Levering vermogen: 2000 stuks per week
Contact nu

Van het Kopermodules van de Ethernetvezel de Optische 10G SFP+ kabel van de de Kabel Optische Zendontvanger

 
Eigenschappen
1) Steun voor multi-multi-gigabitdatasnelheden tot 10.5Gbps
2) Datasnelhedencompatibel met eerdere versies aan 1Gbps
3) De heet-pluggable voetafdruk van SFP 20PIN
4) I/O Schakelaar voor toepassingen die van het hoge snelheids de differentiële signaal wordt ontworpen
5) Betere Pluggable Vormfactor (IPF) volgzaam voor verbeterde EMI/EMC-prestaties
6) Compatibel systeem aan SFP+ MSA
7) Temperatuurwaaier: 0~ 70 °C
8) RoHScompatibel systeem
 
Toepassingen
1) Hoge capaciteits I/O Storagee area networken
2) Opslag netwerk In bijlage
3) Opslagservers
4) Geschakelde stof I/O
5) Datacentrum die infrastructuur telegraferen
6) Hoog - dichtheidsverbindingen tussen voorzien van een netwerkmateriaal
 
Productomschrijving
De actieve de kabelassemblage van SFP+ is hoge prestaties, rendabele I/O oplossingen voor de toepassingen van het de Vezelkanaal van 10Gb Ethernet en 10G-. SFP+ de kopermodules staan hardwarevervaardiging toe om hoge havendichtheid, configurability en gebruik bij een zeer lage gietvorm en een verminderde machtsbegroting te bereiken. De assemblage van de hoge snelheidskabel voldoet en overschrijdt aan Gigabit Ethernet en de industrie standaardeisen van het Vezelkanaal ten aanzien van prestaties en betrouwbaarheid.
 
het Koperkabels van 10G SFP+
 

Artikelnummer Productomschrijving
Hl-SFP-10g-CU1M SFP+ direct maak Passieve Koperkabel vast 1 Meter
Hl-SFP-10g-CU3M SFP+ direct maak Passieve Koperkabel vast 3 Meter
Hl-SFP-10g-CU5M SFP+ direct maak Passieve Koperkabel vast 5 Meter
Hl-SFP-10g-CU7M SFP+ direct maak Actieve Koperkabel vast 7 Meter
Hl-SFP-10g-CU10M SFP+ direct maak Actieve Koperkabel vast 10 Meter

 
10Gb optische Zendontvangers
 

Cisco-Artikelnummer Hilinkdeel Nunmber Beschrijving
Xfp-10g-MM.-SR Hl-xfp-SR XFP 850nm, MMF, 300m, DDM
Xfp-10glr-OC192SR Hl-xfp-LR XFP 1310nm, SMF, 10km, DDM
Xfp-10ger-192IR+ Hl-xfp-ER XFP 1550nm, SMF, 40km, DDM
Xfp-10gzr-OC192LR Hl-xfp-Zr XFP 1550nm, SMF, 80km, DDM
     
Xenpak-10gb-SR Hl-xenpak-SR XENPAK-SR MMF, 850nm, 300m, DDM
Xenpak-10gb-LR Hl-xenpak-LR XENPAK LR SMF, 1310nm, 10km, DDM
Xenpak-10gb-ER Hl-xenpak-ER XENPAK ER SMF, 1550nm, 40km, DDM
Xenpak-10gb-Zr Hl-xenpak-Zr XENPAK-Zr SMF, 1550nm, 80km, DDM
Xenpak-10gb-LRM Hl-xenpak-LRM XENPAK LRM MMF, 1310nm, 220M, DDM
     
X2-10gb-SR Hl-x2-SR X2 SR MMF, 850nm, 300m, DDM
X2-10gb-LR Hl-x2-LR X2 LR SMF, 1310nm, 10km, DDM
X2-10gb-ER Hl-x2-ER X2 ER SMF, 1550nm, 40km, DDM
X2-10gb-Zr Hl-x2-Zr X2 Zr SMF, 1550nm, 80km, DDM
X2-10gb-LRM Hl-x2-LRM X2 LRM MMF, 1310nm, 220M, DDM
     
SFP-10g-SR Hl-SFP-SR SFP-SR MMF, 850nm, 300m, DDM
SFP-10g-LR Hl-SFP-LR SFP LR SMF, 1310nm, 10km, DDM
SFP-10g-LRM Hl-SFP-LRM SFP LRM 220M 1310nm MMF, DDM
SFP-10g-ER Hl-SFP-ER SFP ER SMF, 1550nm, 40km, DDM
SFP-10g-Zr Hl-SFP-Zr SFP-Zr SMF, 1550nm, 80km, DDM

 
OEM en ODM
 
OEM/ODM de orde is beschikbaar
 
Verzending
 
Internationale Uitdrukkelijk: DHL, Fedex, EMS, TNT, UPS etc. Het vergt 3-7 dagen.
 
Waarborg
Wij beloven alle geadverteerde optische modules zijn gloednieuw en absoluut gebruiken nooit oude en gerenoveerde materialen. Alle optische modules zijn door functietest en het verouderen test geweest. Wij verstrekken 3 jaar garantie voor alle optische zendontvangers van de datum van verzending.
 
Wat wij leveren
 
Wij leveren brede waaier van hoogte - modules en passieve CWDM/DWDM Mux/Demux van de kwaliteits de optische zendontvanger. Onze producten zijn compatibel met Verenigd Cisco, Huawei, Uiterste, HP, Finisar, Broadcom, Gieterij, Alcatel, D-Verbinding, Enterasys, Netgear, Jeneverbes, Nortel, Linksys, Zyxel, Dell, Redback, H3C, ZTE, Ruijie, Ciena, Alcatel-Lucent, enz.


 
Verheug me op uw onderzoek op Ethernet-van de de Moduleskabel van het Vezel Optische 10G SFP+ Koper Optische de Zendontvangerkabel.

Contactgegevens
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365