1G aan Actieve de Optische Kabelassemblage 850nm 0.01km Huawei SFP-10g-aoc10m-HW van 10G

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: SOGOO
Certificering: CE, RoHS
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: 10~15 USD
Verpakking Details: 10pcs in 1 Antistatisch pakket, standaardverpakking
Levertijd: 7-10 werkdagen
Betalingscondities: T/T; Paypal; de Western Union
Levering vermogen: 2000 stuks per week
Contact nu

Compatibele Huawei SFP-10g-aoc10m-HW 1G aan 10G SFP+ 850nm 0.01km Actieve Optische Kabelassemblage

 

Werkende datasnelheid tot 10Gb/s
SFP-10gb-AOC3M, SFP+ aan SFP+ de Actieve optische kabel van SFP 10G
100% compatibel hoofdmerk in de Markt.
SFP+ aan SFP+ 10m

 

Toepassingen 

1~10 Gigabit Ethernet

Voorzien van een netwerk, Opslag, Telecommunicaties
Hub, Schakelaars, Routers, Servers, de Kaart (NICs) van de Netwerkinterface

 

Specificaties 

Kabeltype: SFP+ AOC
Datasnelheid: 10Gbps
Schakelaar A: SFP+
Schakelaar B: SFP+
Lengte: 10 meter
Draad: MMF
Toepassingen: 10gbase-AOC

 

 

Verpakking & het Verschepen

 

Ingepakt met antistatische zak in (Standaardklantenopties) vakje-Specifieke Etiketten als Verzoek.

Het verschepen door Internationale Uitdrukkelijk: DHL, Fedex, EMS, TNT, UPS etc. Het vergt 3-7 dagen.

 

Onze Diensten

 

OEM/ODM de orde is beschikbaar

wij kunnen producten volgens uw vereisten, en het etiket van ontwerpproducten voor uw bedrijf leveren.

 

Waarborg
Wij beloven alle geadverteerde optische zendontvangers zijn gloednieuw met nieuwe componenten en delen en absoluut gebruiken nooit oude en gerenoveerde materialen. Alle optische zendontvangers zijn door functietest en het verouderen test geweest. Wij verstrekken 3 jaar garantie voor alle optische zendontvangers van de datum van verzending.

 

 

Wat wij leveren

 

Wij leveren brede waaier van hoogte - kwaliteits optische zendontvangers, hoge snelheidskabels en passieve CWDM/DWDM Mux/Demux. Onze producten zijn 100% compatibel met belangrijke merken zoals Verenigd Cisco, Huawei, Uiterste, HP, Finisar, Broadcom, Gieterij, Alcatel, D-Verbinding, Enterasys, Netgear, Jeneverbes, Nortel, Linksys, Zyxel, Dell, Redback, H3C, ZTE, Ruijie, Ciena, Alcatel-Lucent, enz.

 

Betaling:
 

1. T/T, zal het Gram van Western Union, van Alipay en van het Geld worden goedgekeurd. De snellere betaling zal u helpen te krijgen
de punten vroeger.
2. De lasten van de overschrijvingsbank zullen door remitter worden gedragen, en de verzamelende bankkosten zullen worden gedragen
door de begunstigde.
3. Als marktveranderingen en prijsschommeling, te betalen gelieve vriendelijk eens de orde binnen de bevestiging van de 3 dagenorde.
 
Verzending:
 
1. Als de handelstermijnen FOB- China is: gelieve te delen uw informatie van de vracht expediteur (voeg, Aandacht, Tel.) toe in China.the-orde zal zijn sturen naar uw vracht expediteur via SF-Uitdrukkelijk.
 
2. Als andere termijnen kies en de behoefte de orde naar uw land verzendt, te delen gelieve leveren informatie aan ons.
De orde kan zijn etc. verzendt via Fedex, DHL, TNT, UPS, EMS.

 

 
Verheug me op uw onderzoek onCompatible Huawei SFP-10g-aoc10m-HW 1G aan 10G SFP+ 850nm 0.01km Actieve Optische Kabelassemblage.

Contactgegevens
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365