optische Module 1.4km van 10G/1310nm SM de Optische Zendontvanger van SFP voor Huawei ZTE

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: SOGOO
Certificering: CE, RoHS
Modelnummer: 6C8181016001
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: 10~15 USD
Verpakking Details: 10pcs in 1 Antistatisch pakket, standaardverpakking
Levertijd: 7-10 werkdagen
Betalingscondities: T/T; Paypal; de Western Union
Levering vermogen: 2000 stuks per week
Contact nu

van de Module (1.4km) SFP van 10G/1310nm SM Optische Zendontvanger de Optische compatibel aan Huawei ZTE

 

* Tot 2km transmissieafstand
* Steun multi-Tarief 1.25-10.709Gbps
* 1310nm-vriespunt en SPELDontvanger
* De elektrointerface van SFI
* interface met 2 draden voor geïntegreerde Digitale Kenmerkende controle
* Het pakket van SFP+ MSA met duplexlc-schakelaar
* Heet-pluggable
* Zeer lage EMI en uitstekende ESD bescherming
* +3.3V-voeding
* Machtsconsumptie minder dan 1 W
* Werkende gevaltemperatuur: -40~+85°C

 

Toepassingen

* Hoge snelheidsstoragee area networken

* De computercluster dwars-verbindt

* De gegevenspijpen van de douanehoge snelheid

* Optische de repeatertoepassing van LTE

 

 

FAQ

 

1.How kon ik producten I kopen behoefte als er geen prijs in de website is?
De kopers moeten vereiste productdetails naar ons verzenden via e-mail, en dan zullen wij redelijke citaten als verzoek verstrekken.

 

lange 2.How kon ik antwoord van mijn onderzoek krijgen?
China Mobile-Telefoonlcd de Fabrikant, Kopers zal een antwoord binnen 24 uren krijgen.


3.How is de latere verkoopdienst?

1). Wij hebben een reusachtig team dat verantwoordelijk voor de naverkoopdienst, ook de diensthotline het behandelen is

de kopers klaagt en koppelen terug.

2). Wij bieden de online dienst van 24 uur aan om kopers te helpen die problemen oplossen.

3). Wij bieden regelmatig kopers bijgewerkte marktinformatie aan.

 

Onze dienst

 

1. Om het even welke onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.

2. Professionele fabrikant, 12 jaar die ervaring vervaardigen.

3. OEM/ODM beschikbaar

1) De druk van uw embleem op de kabel.

2) Drukkend uw embleem op de trekkracht maakt onze doos, volgens uw ontwerp.

3) Om het even welk uw idee op kabel, verpakkingsdoos is beschikbaar.

4. Hoog - kwaliteit, redelijke en concurrerende prijs, snelle levertijd.

5. De goede naverkoopdienst.

1) Alle die producten zullen strikt Kwaliteit geweest zijn binnenshuis vóór verpakking wordt gecontroleerd.

2) Alle producten zullen goed ingepakt worden alvorens te verschepen.

6. Snellere levering

Steekproeforde in voorraad, en 3-7 dagen voor bulkproductie.

7. Het verschepen:

Wij hebben sterke samenwerking met DHL, TNT, UPS, FEDEX, EMS, de Luchtpost van China.

U kunt ook uw eigen verschepende forwarder kiezen

Contactgegevens
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365