Duplex het Koordverbindingsdraad G657a2 BBU van het Vezel Optische Flard/het Flardkoord van RRU CPRI pdlc-LC

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: SOGOO
Certificering: CE, RoHS
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: 10~15 USD
Verpakking Details: 10pcs in 1 Antistatisch pakket, standaardverpakking
Levertijd: 7-10 werkdagen
Betalingscondities: T/T; Paypal; de Western Union
Levering vermogen: 2000 stuks per week
Contact nu

Het Flardkoord van de vezel Optisch Openluchtverbindingsdraad G657a2 BBU/RRU CPRI pdlc-LC

 

Toepassing:

Hoofdzakelijk gebruikt in draadloze basisstation horizontale en verticale aanleg van kabelnetten

Eigenschappen:

1. Goede mechanische en milieukenmerken;
2. Vlam - de vertragerskenmerken voldoen aan de vereisten van relevante normen;
3. De mechanische kenmerken van jasje voldoen aan de vereisten van relevante normen;
4. Zacht, flexibel, geblokkeerd water, UV bestand, gemakkelijk om, en met de grote transmissie van capaciteitsgegevens te leggen en te verbinden;
5. Voldoe aan diverse vereisten van markt en cliënten

 

Vezelspecificatie:

Vezeltype
50/125,9/125
Kerndiameter
50 + 2,5
Kern niet-Cirkelvormigheid
<>
Bekledingsdiameter
125.0+1.0um
Bekledings niet-Cirkelvormigheid
<>
Deklaagdiameter
245+7
Deklaag-bekleding Concentriciteitsfout
<>
Deklaag niet-Cirkelvormigheid
<>

 

 

Connectonspecificatie
PUNT
PARAMETER
Schakelaartype
DLC/UPC
Toevoegingsverlies
<>
Terugkeerverlies
>=35db
Vezelwijze
Multi-mode, 50/125, enige wijze, 9/125
Werkende golflengte
850nm, 1300nm, 1310,1550nm
Testgolflengte
850nm, 1300nm
Herhaalbaarheid
<>
Uitwisselbaarheid
<>
Duurzaamheid
<>
Vezellengte
1m, 2m ..... om het even welke facultatieve lengte.
Lengte en tolerantie
10cm
Werkende Temperatuur
-40C ~ +85C
Opslagtemperatuur
-40C ~ +85C
 
Onze Dienst

1. Fabrieksprijs

2. OEM

3. Snelle levering, lage vracht

4. Pas de dienst aan

 
 


Specificatie
Standaard DuplexdieLC-schakelaar, goed aan standaardlc-adapter wordt verbonden
Beschikbare Enige wijze en Multimode
IP67 bescherming, zout-mistbewijs, vochtigheidsbewijs, stofbewijs
Laag toevoeging/terugkeerverlies, het regelmatige optische overbrengen.
Lichtgewicht, waterdicht, stofdicht, vochtbestendig, Metaal harde huisvesting.


Gebruik

Wijd gebruikt in FTTA & FTTH
Gebruikt voor het basisstation van 3G 4G
BBU, RRU, RRH, LTE

 

Verheug me op uw onderzoek op het Flardkoord van de Vezel Optisch Openluchtverbindingsdraad G657a2 BBU/RRU CPRI pdlc-LC.

Contactgegevens
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365