De binnen Gepantserde Verbindingsdraad Lc/Upc van het Flardkoord - Gepantserde 2 Kern van Lc/Upc Lszh

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: SOGOO
Certificering: CE, RoHS
Min. bestelaantal: 100 stuks
Verpakking Details: 10pcs in 1 Antistatisch pakket, standaardverpakking
Levertijd: 7-10 werkdagen
Betalingscondities: T/T; Paypal; de Western Union
Levering vermogen: 2000 stuks per week
Contact nu

Binnen gepantserde van de het koordverbindingsdraad lc/upc-lc/upc van het vezelflard gepantserde kern 2 lszh

Binnen gepantserde van de het koordverbindingsdraad lc/upc-lc/upc van het vezelflard gepantserde kern 2 lszh is standaardgrootte voor DuplexdieLC-Schakelaars, wijd in FTTA, Basisstation, en de openlucht waterdichte voorwaarde worden gebruikt. De lente levert het flardkoord van FTTA (Vezel aan de Antenne) DLC (Dubbele LC-Schakelaar) SM GYFJH 2G.657A voor Basisstation bbu-RRU van td-SCDMA, van WCDMA, van CDMA2000, van Wimax, van 2G, van 3G, van 4G en van 5G Het openlucht. Deze producten zijn goed voor CPRI-toepassing.

Toepassing:

1). Communicatie ruimten

2). FTTH (Vezel aan het Huis)

3). LAN (Local area network)

4). FOS (vezel optische sensor)

5). Vezel Optisch Communicatiesysteem

6). De optische vezel sloot en bracht apparatuur aan over

7). De bereidheid van het defensiegevecht

 

Het Koordkenmerken van het optische Vezelflard

1 schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA

2 metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC

3 kerntype: Single-mode (SM: 9/125um): G652D, G657A

Multimode (MM.: 50/125um, 62.5/125um, OM3 of OM4)

4 kabelhoeveelheid: Simplex, Duplex, 6cores, 12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores…

5 kabeldiameter: φ3.0mm, φ2.0mm, φ0.9mm

6 Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast

7 schedetype: Pvc, LSZH, OFNR, OFNP, Gepantserde Voltallige vergadering,…

 

De kleuren van de sprongkabel
BLAUW
Oproep in wachtstandtijden
>1000times
Treksterkte
200 n of meer
Kabeldiameter
2 mm
Stop
ceramische kern
Treksterkte
45 kg
Het patroon van de spronglijn
SM
Mismoedigheid
<1db>
Het werk golflengte
1310 NM aan 1550 NM
Het werk temperatuur
40°C~85 °C
De minimum buigende straal
3.8cm
Materiaal
hoog - kwaliteits milieubescherming van LSZH-materiaal
Trillingstest
<0>

 

Kabel van het vezel is de optische flard ook genoemd geworden vezel optische verbindingsdraad of koord van het vezel optisch flard. Het is samengesteld uit een vezel optische die kabel met verschillende schakelaars op de einden wordt geëindigd. Voor de kabels van het vezelflard, zijn er twee belangrijke toepassingsgebieden die computerwerkplek aan afzet en vezel optische flardpanelen zijn of het optische kruis distributiecentrum verbindt. Wij verstrekken diverse types van de koorden van het vezelflard met inbegrip van enige wijze, multimode, multikern, en gepantserde versies. U kunt vezel optische vlechten en andere speciale flardkabels hier ook vinden. Voor de meesten van hen, Sc, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000, APC/UPC-zijn de schakelaars beschikbaar allen, zelfs leveren wij MPO/MTP-vezelkabels.

 

 

Verheug me op uw onderzoek op Binnen gepantserde van de het koordverbindingsdraad lc/upc-lc/upc van het vezelflard gepantserde kern 2 lszh.

De binnen Gepantserde Verbindingsdraad Lc/Upc van het Flardkoord - Gepantserde 2 Kern van Lc/Upc LszhDe binnen Gepantserde Verbindingsdraad Lc/Upc van het Flardkoord - Gepantserde 2 Kern van Lc/Upc Lszh

Contactgegevens
rachel.tang

WhatsApp : +8615019465365